Doprava a platba

Způsob platby:

1) DOBÍRKA

Vámi vybrané zboží je dopraveno na adresu, kterou uvedete v objednávce. Platba proběhne v hotovosti při předání zboží kurýrem.


2) PŘEVODEM

Platbu provedete BANKOVNÍM PŘEVODEM podle námi zaslaných údajů. Vámi vybrané zboží je následně dopraveno na adresu, kterou uvedete v objednávce.

 

3) OSOBNÍ ODBĚR

Vámi vybrané zboží si můžete vyzvednout osobně v naší prodejně. Platba proběhne V HOTOVOSTI při předání zboží. Jakmile bude zboží připraveno k odběru, uvědomíme Vás e-mailem nebo můžete sami sledovat stav objednávky prostřednictvím svého účtu v našem eshopu. Pokud si objednané zboží nevyzvednete po dobu 10 kalendářních dní od výzvy k vyzvednutí, bude objednávka automaticky stornovaná a zboží dáno do prodeje.

 

Cena dopravy:

ČR:

1) KH KURÝR - PLATBA PŘEDEM BANKOVNÍM PŘEVODEM - 139 Kč včetně DPH

2) KH KURÝR - PLATBA NA DOBÍRKU - 139 Kč + 30 Kč včetně DPH

3) TOPTRANS - PLATBA PŘEDEM BANKOVNÍM PŘEVODEM - 490 Kč včetně DPH

4) TOPTRANS - PLATBA NA DOBÍRKU - 490 Kč + 50 Kč včetně DPH

SK:

1) KH KURÝR SK - PLATBA PŘEDEM BANKOVNÍM PŘEVODEM - 200 Kč včetně DPH

2) KH KURÝR SK - PLATBA NA DOBÍRKU - 200 Kč + 50 Kč včetně DPH

3) TOPTRANS SK - PLATBA PŘEDEM BANKOVNÍM PŘEVODEM - 690 Kč včetně DPH

4) TOPTRANS - PLATBA NA DOBÍRKU - 690 Kč + 50 Kč včetně DPH

 

OSOBNÍ ODBĚR NA POBOČCE JE ZDARMA (NUTNO VYČKAT NA POTVRZUJÍCÍ EMAIL). POKUD JSTE ZVOLILI PLATBU HOTOVĚ, JE NUTNÉ ZAPLATIT V HOTOVOSTI, PLATEBNÍ KARTY NEPŘÍJMÁME.

 

UPOZORNĚNÍ - Markýzy, nosiče kol, klimatizace, krycí plachty, předstany, apod. jsou nadrozměrné zboží a je tedy nutné zvolit dopravu TOPTRANS! Pokud u nadrozměrného zboží bude zvolena levnější doprava, bude automaticky změněna.