Air-Top Evo 40 RV Komfort

Výrobce: Webasto
Model: Air-Top Evo 40 RV Komfort
EAN: KH-56-181
Záruka: 24 měsíců
Čas dodání: Na objednání

Cena: 56 315 Kč

Bez DPH: 46 541 Kč

Takto fungují dieselové ohřívače vzduchu: Sání směřuje čerstvý vzduch z obytného vozu do ohřívače vzduchu a přivádí jej do kontaktu s povrchem výměníku tepla. Palivo přiváděné nezávisle ze zásobníku se spaluje ve spalovací komoře a ohřívá tak výměník tepla. Teplý vzduch je do vozidla přiváděn potrubním systémem a zajišťuje konstantní a rovnoměrně rozloženou teplotu.
Kompaktní a výkonný - Všechna topidla Webasto AirTop lze instalovat venku, ve falešné podlaze i v obytném voze. Pokud je instalováno venku, musí být připojen další kryt. Ohřívače AirTop lze použít jako doplněk ke stávajícímu topnému systému na kapalný plyn nebo jako jediné řešení vytápění. Webasto proto nabízí topidla s topným výkonem od 2 kW do 5,5 kW.
Inteligentní řešení se snadno používají - Pro ohřívače AirTop Webasto jsou k dispozici různé ovládací prvky. U standardního ovládacího prvku se komfortní teplota nastavuje jednoduše otáčením knoflíku. Existují digitální ovládací prvky speciálně pro funkce časovače. S doplňkovými funkcemi multifunkčního ovládacího prvku AirTop EVO lze vozidlo vytápět v úsporném režimu, normálním provozu a v režimu Boost (rychlé zahřívání). Díky výškovému režimu může ohřívač pracovat ve výškách až 2200 m nad mořem.
 
Klíčové vlastnosti:
Při jízdě se zahřívá
Získává motorovou naftu přímo z nádrže vozidla
Externí instalace možná
AirTop 2000 lze použít jako doplněk ke stávajícím topným systémům pro vytápění kabiny řidiče

Technická data:

Značka schválení ES: e1*2001/56*0015*_

Tepelný tok: 1,5 - 3,5 kW

Palivo, spotřeba paliva: nafta, 0,18 - 0,42 l/h

Jmenovité napětí: 12V

Jmenovitá spotřeba energie: 15 - 33 kW

Max. objemový průtok topení (kolem 0,5 mbar): 132 m³/h

Rozměry (D x Š x V): 423 x 148 x 162 mm

Hmotnost: 5,9 kg

Poloměr výstupu vzduchu: 90 mm

Poloměr výfukového potrubí: 24 mm