Partneři

Autopůjčovny nabízí kvalitní vozy za skvělé ceny

Chcete se letos vyhnout cestování v přeplněném vlaku nebo autobusu, ze kterého vás po pár hodinách cesty bolí celé tělo? Dali byste raději přednost cestování v klimatizovaném automobilu, kdy si budete tempo cesty určovat vy sami? V tom případě vám dnes řekneme, proč byste měli využít služeb spolehlivých autopůjčoven.

Automobil z půjčovny je v dobrém technickém stavu

Téměř každá kvalitní autopůjčovna nabízí pouze takové automobily, které prochází pravidelními servisními prohlídkami, které odhalí i tu nejmenší nedokonalost, která by mohla kazit váš dojem z jízdy. I proto budete mít v případě pronajatého vozidla z autopůjčovny jistotu, že se dostanete bezpečně kamkoliv si budete přát. A kdyby přeci jen došlo k nějaké poruše ze strany automobilu, můžete si zažádat o přistavení náhradního vozidla. S automobily z autopůjčoven můžete cestovat nejen po České republice, ale také do zahraničí. Většina novějších vozidel z půjčoven je pak vybavena klimatizací, která vám vaši cestu ještě o stupeň zpříjemní.

Ušetříte na pojištění vozidla

Pokud budete chtít vyrazit s vlastním automobilem do zahraničí, bude jej potřeba připojistit. Má však smysl platit drahé pojištění, když jej můžete mít v případě vozidla z autopůjčovny již v ceně pronájmu? Vozidla z autopůjčoven mají zaplacené nejen povinné, ale také havarijní pojištění, protože nikdy nevíte, co vás na vaší cestě může potkat. Mnohé autopůjčovny pak nabízejí možnost sjednání 0% spoluúčasti v případě nehody, kdy byste se nemuseli podílet na placení vzniklých škod při nehodě.

Můžete jet po dálnici

Každý automobil z autopůjčovny bývá opatřen platnou dálniční známkou, díky které můžete na svoje cesty vyrážet nejen skrze krásná česká města a vesnice, ale i po dálnici ve chvílích, kdy se nechcete kochat krásami okolí, ale chcete dorazit do svého cíle co nejrychleji.

Autopůjčovna kvalitních vozidel

autopůjčovna

Kromě automobilu si můžete půjčit i nejrůznější příslušenství

Mnohé autopůjčovny, ale také půjčovny dodávek svým zákazníkům nabízení nejen možnost pronájmu osobního automobilu, dodávky a dalších vozidel, ale také možnost zapůjčení nejrůznějších doplňků, které mohou usnadnit nejednu cestu. Pokud si půjčujete dodávku kvůli stěhování, jistě oceníte možnost zapůjčení kurtů či rudlu, při cestě na akční dovolenou se vám pak může hodit nosič na kola, dětská autosedačka nebo střešní box či střešní nosič. I cestování s vozidlem od autopůjčovny může být v současné době příjemným zážitkem. Stačí, když se pořádně rozhlédnete kolem sebe – a jistě narazíte na půjčovnu, která je opravdu kvalitní a seriózní.